Співробітництво


Потрібен надійний постачальник? Шукаєте, де можна купити садові меблі оптом за привабливими цінами? Компанія «Ост-Фран» пропонує найширший вибір:

Все більше українців прагне обзавестися хоч невеликим заміським будиночком, меблі для дачі оптом стають дуже вигідним придбанням. «Ост-Фран» реалізує продукцію європейських виробників: якісну, сучасного дизайну, тривалого терміну користування!

Меблі для саду оптом від кращих виробників

Вуличні меблі відчувають підвищені навантаження, тому якість виробів повинна бути бездоганною. Ми вивчаємо колекції відомих виробників, відбираємо кращі моделі і привозимо в Україну. Наші дачні меблі оптом:

  • забезпечують власникам комфортний заміський відпочинок;
  • стійкі до вологи і перепадів температур;
  • зручні в експлуатації;
  • довговічні;
  • легко очищаються і підтримуються в чудовому стані.

Вироби можна купувати для облаштування терас та саду приватних будинків, пляжного відпочинку, організації вуличних кафе і місць відпочинку. Широка сфера застосування - одне з головних переваг цього виду меблів. Два інших: якісні матеріали та гарний вигляд. І, звичайно, меблі для дачі оптом - це завжди відмінна ціна на популярний в Україні вид товарів!

Садові меблі оптом - прибуткова співпраця

Наша компанія займається поставками садово-паркових та пляжних меблів два десятка років. Ми ретельно підбираємо асортимент, орієнтуючись на потреби українців, незмінно уважні до якості. Якщо ви - власник інтернет-магазину, підприємець або тільки бажаєте спробувати себе в даній галузі бізнесу, «Ост-Фран» пропонує вам купувати меблі для саду оптом на вигідних умовах.

Процедура повністю прозора:

Оптові ціни будуть видні після реєстрації на сайті та її підтвердження нашим менеджером;

Замовлення можна зробити за телефоном або укласти договір;

Знижки залежать від розміру замовлення.

Контактні телефони менеджерів, відповідальних за продаж садових меблів оптом:

 (044) 501-09-60

 (050) 357-09-77 Євген

 (050) 452-42-99 Лариса

У них можна уточнити будь-які питання: про терміни, ціни, дати відвантаження, нюанси доставки і оплати і т. д.

Телефонуйте! Будемо раді розпочати співпрацю!