Компанія «Ост-Фран» працює на ринку України  з 1999 року.

Сферою нашої діяльності є продаж вуличних , садових та пляжних меблів для дачі і виробництво садового текстилю до них. На сьогодні наша компанія співпрацює з провідними виробниками вуличних меблів Європи, такими як: Progarden, Nardi, Scab, Sp-Berner та іншими, завдяки чому можемо запропонувати вам сучасні та стильні меблі для дачі, довговічні пляжні лежаки як домашнього так і професійного використання, а також широкий вибір стильних та надійних меблів для кафе, барів, ресторанів.

Серед переваг наша компанія має власний швейний цех і співпрацює з європейськими виробниками тканин та може запропонувати широкий вибір матраців для лежаків, садових тентів, подушок для гойдалок тощо. Для корпоративних клієнтів можливе пошиття виробів під замовлення з наших тканин або тканини замовника.

Наші меблі та текстильну продукцію можна купити в багатьох супермаркетах України. Серед наших партнерів мережі: « Епіцентр К», «ЛЕРУА МЕРЛЕН», «Мегамаркет», «Олді», «Розетка», «Алло» . Або замовити на нашому сайті.