Товари представлені, представлені на сайті компанії "Ост-Фран", обов'язково перевіряються нашими фахівцями на відсутність заводських дефектів.

При отриманні придбаного товару (у кур'єра, в офісі інтернет-магазину або на складі компанії перевізника), перевірте комплектацію товару, відсутність дефектів і пошкоджень.

Гарантія надається від 4-х тижнів до 36 місяців, в залежності від політики виробника. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон (якщо такий передбачений) виробника або видаткова накладна. 
 

ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Обміняти або повернути товар, куплений в компанії "Ост-Фран", Ви можете протягом 14 днів після дати покупки.

Для обміну або повернення товару необхідно збереження заводської упаковки і наявність документів, що підтверджують факт покупки.

Обмін і повернення товару здійснюється за умови збереження його зовнішнього вигляду, тому переконайтеся, що товар повністю укомплектований і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей і т.д.

Обміняти або повернути товар можна точках обміну Києва.

Для Покупців інших міст України обмін або повернення здійснюється Новою поштою за рахунок Покупця (при наявності заводських дефектів - за рахунок компанії "Ост-Фран").

При необхідності повернення або обміну товару попередньо зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину.

У разі якщо при отриманні товару Вами виявлена ​​нестача комплектуючих, то відсутні елементи будуть відправлені службою доставки за рахунок інтернет-магазину.

Для вирішення питань про неповної комплектації товару необхідно зв'язатися з менеджерами інтернет-магазину.